Tomas Girdzijauskas

Apie Tomą

Amžinos vertybės, karštos aktualijos, gili analizė, praktiški patarimai – kertiniai raktažodžiai, apibūdinantys Tomą.

30 metų skaitantis plataus tematinio spektro paskaitas.

Sudėtingas žinias perteikia lengvu, suprantamu būdu. Jo perduodamos žinios yra unikalios dėl jų gilumo, aktualumo, naudojamų senovinių ir šiuolaikinių šaltinių spektro ir gyvenimiškos patirties.

Tomas rekomenduoja praktinius patarimus, kuriuos galima taikyti iškart dabar ir čia.

Akademinių žinių sėmėsi studijuodamas Kauno Technologijos Universitete radijo-elektroniką, Kauno Medicinos Universitete mediciną, Vilniaus Universitete verslo administravimą bei klasikinę filologiją, Vytauto Didžiojo ir Klaipėdos universitetuose teologiją-filosofiją, klausė atskirus kursus Izraelyje.

Laikosi viso gyvenimo studijų (“life long education”) principo.

Naudodamas turnaround management principus Tomas konsultuoja organizacijų vadovus ir privačius asmenis kai reikia spręsti sudėtingas krizes.

Tomas Žinių Radijuje

...

”Tomas yra vienas iškiliausių, palikusių ryškiausią įspaudą Mokytojų ne tik asmeniniam gyvenime, bet ir šių dienų Lietuvoje. Prieš gerą dešimtmetį apsilankę su vyru jo seminare poroms, nusprendėm, kad mūsų šeimai reikia dar vieno, ketvirto vaiko. Man tas Valentino dienos seminaras iš esmės pakeitė gyvenimo kokybę. Esu buvus ir klausius daug sąmoningumo vedlių, mokytojų Lietuvoje ir užsienyje, tačiau Tomas išsiskiria savo gyliu, žiniomis, erudicija. Vadinu jį Lietuvos eruditu ir tikrai jis vertas tokio vardo. Esu be galo jam dėkinga už visus savo gyvenimo pokyčius, už išmintį, kurią iš jo gavau. Esu palaiminta savo gyvenimo kelyje sutikus tokį Mokytoją. Dažnai žiūrėdama į savo jaunėlį Teodorą, kuris atnešė į mano gyvenimą labai daug džiaugsmo ir meilės, vis prisimenu jo atsiradimo istoriją - Tomas tai lemtingai įtakojo.”

- Birutė Jakučionytė, rašytoja ir visuomeninkė

Klientai

mokymai organizacijoms